Інформація про результати конкурсу на зайняття посад державної служби категорії "Б" та "В" в апараті Міністерства енергетики України 02.09.2021

ІНФОРМАЦІЯ
про результати конкурсу на зайняття посад державної служби
категорії «Б» та «В»  в апараті Міністерства енергетики України

(наказ Міністерства енергетики України 28 липня 2021 року  № 266-к «Про оголошення конкурсу на зайняття посад державної служби в апараті Міністерства енергетики України»)

 

Найменування посади Прізвище, ім'я та
по батькові кандидата
Загальна кількість
балів
Примітки
1 Головний спеціаліст відділу виробничої діяльності урановидобувної галузі та поводження з радіоактивними відходами та відпрацьованим ядерним паливом Департаменту ядерної енергетики та атомної  промисловості

МОВЧАНЮК
Галина Миколаївна

7,0 переможець конкурсу
2 Головний спеціаліст відділу експлуатації та ремонтів ядерних установок Департаменту ядерної енергетики та атомної промисловості

ЯНКОВСЬКИЙ
Віталій Георгійович

7,75 переможець конкурсу
3 Головний спеціаліст Відділу внутрішнього контролю

КОЛОМІЄЦЬ
Сергій Миколайович

6,25 переможець конкурсу
4 Головний спеціаліст відділу фінансового планування та аналізу в електроенергетичному комплексі Департаменту фінансового планування та реалізації бюджетної політики

МАКАРЕНКО
Ольга Володимирівна

8,25 переможець конкурсу
5 Головний спеціаліст відділу фінансового планування та аналізу в електроенергетичному комплексі Департаменту фінансового планування та реалізації бюджетної політики

ПЛАКСІЙ
Інна Володимирівна

8,25 переможець конкурсу
6 Головний спеціаліст відділу реалізації бюджетної політики Департаменту фінансового планування та реалізації бюджетної політики

ЧЕРНЕНКО
Ольга Михайлівна

7,75 переможець конкурсу
7 Головний спеціаліст відділу зведеної фінансової звітності Департаменту звітності та бюджетного фінансування

КАЛІШУК
Олена Петрівна

7,5 переможець конкурсу
8 Головний спеціаліст Сектору режимно-секретної роботи

ГРИБЕНЮК
Володимир Володимирович

7,25 переможець конкурсу
9 Головний спеціаліст відділу розвитку електронних послуг та цифрових трансформацій Управління цифрової політики та безпеки

ОТРОДА
Володимир Валерійович

7,5 переможець конкурсу
10 Головний спеціаліст відділу розвитку електронних послуг та цифрових трансформацій Управління цифрової політики та безпеки - - Відсутні кандидати
11 Головний спеціаліст відділу інформаційних технологій та галузевої кібербезпеки  Управління цифрової політики та безпеки

ГУМЕНЮК
Олександр Русланович

7,75 переможець конкурсу
12 Головний спеціаліст Сектору режимно-секретної роботи

КРАВЧЕНКО
Ольга Владиславівна

7,25 переможець конкурсу
13 Головний спеціаліст – завідувач громадської приймальні відділу зв'язків з громадськістю Департаменту комунікацій - - Переможця конкурсу не визначено Конкурсною комісією
14 Головний спеціаліст відділу охорони праці та цивільного захисту Управління охорони праці, промислової безпеки та цивільного захисту - - Відсутні кандидати