Новини

23 вересня 2022
п'ятниця

18:01

Україна і Румунія посилять співпрацю щодо розвитку газової інфраструктури 

Заступник міністра енергетики України Микола Колісник провів двосторонню зустріч з державним секретарем Міністерства енергетики Румунії Джордже Нікулеску. 

15:11

Європа має бути готова до будь-яких дій з боку росії, що прагне збереження свого геополітичного впливу – Герман Галущенко

У ході робочого візиту до Піттсбуругу, США, міністр енергетики України Герман Галущенко взяв участь у панелі високого рівня «Перехід до чистої енергії як імператив національної безпеки» в рамках Глобального форуму щодо чистої енергії (Global Clean Energy Action Forum).

10:31

Микола Колісник: Спільний регіональний енергетичний баланс – це дієвий спосіб забезпечення безпеки газопостачання Європи

Заступник міністра енергетики України Микола Колісник взяв участь у міністерській панелі «Від бачення до реальності» в рамках 5-ї Румунської міжнародної газової конференції, що проходила 21-22 вересня у Бухаресті.

16 вересня 2022
п'ятниця

12:38

Україна і Польща розвиватимуть партнерство у сфері енергетичної інфраструктури

Заступник міністра енергетики України Микола Колісник провів онлайн-зустріч з уповноваженим уряду Польщі з питань стратегічної енергетичної інфраструктури Матеушем Бергером.

10:26

Микола Колісник: Дієві механізми формування регіональних запасів енергоресурсів та спільного реагування на ризики – ефективний шлях протистояння росії

Заступник міністра енергетики України Микола Колісник взяв участь у засіданні Координаційної групи з питань безпеки постачання Енергетичного Співтовариства.

10 вересня 2022
субота

14:41

Газове ПСО для населення продовжено до 30 квітня 2023 року

Сьогодні на засіданні Кабінет Міністрів прийняв постанову «Про внесення змін до Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу».