Новини

17 серпня 2022
середа

21:09

Україна готується до всіх можливих сценаріїв на ЗАЕС

Міністр енергетики України Герман Галущенко разом з міністром внутрішніх справ Денисом Монастирським, президентом НАЕК «Енергоатом» Петром Котіним, а також керівниками Дніпропетровської і Запорізької облдержадміністрацій та ДСНС проінспектували в Запоріжжі роботу всіх служб, сил і засобів, які ві

18:38

Підготовка до зими на прифронтових територіях потребує особливої уваги – Герман Галущенко під час поїздки в Запорізьку область

Міністр енергетики України Герман Галущенко 17 серпня відвідав з робочою поїздкою Запорізьку область.

15 серпня 2022
понеділок

18:07

Щодо дотримання принципів корпоративного управління

Міністерство енергетики України наголошує на принциповій відданості практикам корпоративного управління. Тому жодним чином не втручається в діяльність підприємств, органом управління яких є наглядові ради. Відповідно, ніяким чином не може ініціювати зміну керівників таких компаній.

12 серпня 2022
п'ятниця

11:59

Герман Галущенко про засідання Радбезу ООН: план росії щодо легітимізації її військ на ЗАЕС провалився

Вчорашнє засідання Ради Безпеки ООН, де розглядалася ситуація на окупованій російськими військовими Запорізькій АЕС, підтвердило важливість міжнародної солідарності для протистояння росії, що прагне змінити світовий порядок.

11 серпня 2022
четвер

08:05

росія порушила всі міжнародні конвенції за час окупації ЗАЕС, - Герман Галущенко

Цивілізований світ має спільними зусиллями тиснути на росію, аби змусити її військових залишити територію Запорізької АЕС.

На цьому наголосив міністр енергетики України Герман Галущенко в ефірі національного телемарафону.