Новини

14 вересня 2022
середа

21:51

Герман Галущенко обговорив з профспілками гірників проблеми галузі та роботу в умовах військової агресії рф

Міністр енергетики України Герман Галущенко взяв участь у двох засіданнях керівних органів профспілкових організацій гірників - пленуму ЦК Профспілки працівників вугільної промисловості та засіданні Ради голів Незалежної профспілки гірників України, які пройшли під головуванням Андрія Зиміна та М

07 вересня 2022
середа

22:14

Встановлено заборону на експорт коксівного вугілля

Кабінет Міністрів сьогодні на засіданні прийняв постанову «Про внесення зміни у додаток 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2021 р. № 1424». 

Вона передбачає внесення коксівного вугілля до переліку товарів, експорт яких заборонено.

26 серпня 2022
п'ятниця

12:41

Забезпечення енергосектору власним вугіллям є ключовим завданням для галузі цього опалювального сезону – Герман Галущенко

Міністр енергетики Герман Галущенко провів селекторну нараду з нагоди 30-го, ювілейного Дня шахтаря. У заході взяли участь голови галузевих профспілкових організацій Андрій Зимін та Михайло Волинець, а також керівництво вуглевидобувних підприємств.

09 серпня 2022
вівторок

17:22

Перші 39 вагонів вугілля з Австралії прибули на українську ТЕС

Міністр енергетики України Герман Галущенко відвідав одне з генеруючих підприємств ПАТ «Центренерго», на якому сьогодні розвантажують перші 39 вагонів з австралійським вугіллям марки Г.

01 серпня 2022
понеділок

17:18

Необхідно максимально налагодити видобуток і логістику постачання українського вугілля, – Герман Галущенко

Міністр енергетики України Герман Галущенко і перший заступник міністра Юрій Власенко провели нараду з керівництвом вуглевидобувних підприємств.

29 червня 2022
середа

18:06

Напрацьовано механізм закупівель вугілля українського видобутку для створення додаткового резерву - Герман Галущенко

Міністр енергетики України Герман Галущенко та перший заступник міністра Юрій Власенко зустрілися з представниками вуглевидобувних підприємств в рамках засідання Президії ЦП Профспілки працівників вугільної галузі України.