Новини

25 вересня 2022
неділя

13:48

росія намагається зруйнувати єдність і солідарність Європи – Герман Галущенко

Міністр енергетики України Герман Галущенко підвів підсумки робочого візиту до американського Піттсбургу, де 21-23 вересня проходив перший Глобальний форум чистої енергетики.

23 вересня 2022
п'ятниця

19:48

Коли викопне паливо перетворилося на зброю, мирний атом є джерелом чистої та надійної енергії – Герман Галущенко

У ході робочого візиту до США міністр енергетики України Герман Галущенко провів зустріч з головним виконавчим директором Westinghouse Electric Company Патріком Фрагманом. Зустріч відбулася у штаб-квартирі компанії у Піттсбурзі.

10:43

Світу потрібна нова конфігурація ядерної безпеки – Герман Галущенко

У рамках робочого візиту до США міністр енергетики України Герман Галущенко взяв участь у дискусійній панелі «Міністерські перспективи: Глобальні імперативи, локальні рішення – дії для прискорення інноваційного ядерного розвитку» на полях Глобального форуму щодо чистої енергії (Global Clean Energ

22 вересня 2022
четвер

20:54

Відбулася тристороння зустріч Германа Галущенка, Дженніфер Гренголм і Рафаеля Гроссі

22 вересня у Піттсбурзі, США, відбулася тристороння зустріч Міністра енергетики України Германа Галущенка, Міністра енергетики США Дженніфер Гренголм і Генерального директора МАГАТЕ Рафаеля Гроссі.

12 вересня 2022
понеділок

20:30

Міністр енергетики України Герман Галущенко провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом США в Україні Бріджит Брінк

Герман Галущенко проінформував Бріджит Брінк про ситуацію в енергетичному секторі України, яка виникла внаслідок одного з наймасовіших обстрілів росією об’єктів енергетичної інфраструктури за період воєнних дій, який мав місце 11 вересня.

02 вересня 2022
п'ятниця

16:22

Україна розширює санкції на групу «Росатом»

Кабінет Міністрів України включив до переліку осіб, щодо яких застосовуються персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції), більше 700 фізичних і юридичних осіб, пов’язаних з російською державною корпорацією «Росатом».