Юрій Власенко на Миколаївщині: Відновлення енергопостачання у прифронтових областях - пріоритет для Міненерго

14 липня 2022, 09:10

Перший заступник міністра енергетики України Юрій Власенко 13 липня відвідав з робочою поїздкою Миколаївську область.

У рамках візиту, зокрема, Юрій Власенко передав на потреби військовим, що тримають лінію фронту на Миколаївщині, позашляховик, продукти харчування, аптечки та медикаменти.

Також перший заступник міністра енергетики провів нараду з керівництвом АТ «Миколаївобленерго», де розглядалися питання відновлення електропостачання споживачів та зруйнованої внаслідок бойових дій енергетичної інфраструктури. Станом на 13 липня через наслідки бойових дій від електропостачання в області залишається відключено понад 30 тисяч споживачів, знеструмлено 91 населений пункт.

Відновлювальні роботи проводяться енергетиками щоденно, у тому числі із залученням обладнання, що було надане АТ «Миколаївобленерго» як допомога від закордонних партнерів. Загалом за період воєнних дій до товариства вже надійшло 6 партій гуманітарної допомоги електрообладнанням, серед якого, зокрема, дизельні та бензинові генератори, система супутникового інтернету Starlink Kit, мікропроцесорні термінали релейного захисту, вакуумні реклоузери та вакуумні вимикачі, трансформатори, запобіжники та ізолятори.

Юрій Власенко також вручив грамоти Кабінету Міністрів енергетикам Миколаївщини, які продовжують працювати на енергетичному фронті та, попри постійний ризик для життя, виконують свою роботу – забезпечують надійний та безперебійний розподіл електроенергії споживачам.

У рамках робочої поїздки перший заступник міністра енергетики також провів зустріч з керівництвом Миколаївської обласної військової адміністрації. Учасники наради, зокрема, обговорили підготовку області до майбутнього опалювального сезону, перспективи скорочення споживання газу та поступовий перехід на альтернативні, зокрема, електричні джерела опалення.