Перейти до основного вмісту

Ситуація в енергосистемі на 02 жовтня: енергетики відновили живлення для понад 24 тисяч споживачів

02 жовтня 2024, 11:26

ГЕНЕРАЦІЯ ТА СПОЖИВАННЯ
 
Після планового ремонту та перезавантаження ядерного палива до енергосистеми підключено ще один атомний блок, що додасть 1000 МВт потужності. 

Енергетики продовжують тримати енергосистему збалансованою. Проте пошкодження, що завдаються постійними атаками ворога, ускладнюють її роботу.

Наразі продовжується активне відновлення енергооб’єктів і масштабна ремонтна кампанія з підготовки енергосистеми до осінньо-зимового періоду. 

Закликаємо українців продовжувати економно споживати електроенергію у пікові години.

НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВ

За минулу добу через обстріли і бойові дії були знеструмлення у Дніпропетровській, Донецькій, Сумській, Харківській, Херсонській, Черкаській та Чернігівській областях.

У Дніпропетровській області внаслідок обстрілу відключалась повітряна лінія. Під час огляду виявлено пошкоджене обладнання.  

У Сумській області через влучання БПЛА по території підстанції пошкоджено обладнання, при цьому знеструмлювались підстанції та побутові споживачі. 

У Донецькій області внаслідок ракетного обстрілу знеструмились кілька підстанцій, побутові споживачі, а також шахти. На момент інциденту загалом у шахтах перебувало 139 працівників, усіх виведено на поверхню. Живлення частково відновлено. 

У Чернігівській області внаслідок обстрілу відключилась повітряна лінія, знеструмлювались 75 абонентів у 2 населених пунктах.

У Черкаській області через падіння уламків БПЛА знеструмились підстанції.

ЗНЕСТРУМЛЕННЯ ТА ЗАЖИВЛЕННЯ СПОЖИВАЧІВ

Минулої доби енергетики відновили живлення для 24 014 споживачів, що були знеструмлені внаслідок бойових дій та технологічних порушень.
На ранок залишаються частково або повністю знеструмленими через бойові дії та техпорушення 654 населених пункти.

СИТУАЦІЯ НА ЗАЕС

Рівень води у ставку-охолоджувачі становить 14.33 м. Цього достатньо для забезпечення потреб станції.

ІМПОРТ

На поточну добу прогнозується імпорт із Польщі, Словаччини, Румунії, Угорщини та Молдови загальним обсягом 3400 МВт*год.