Заступник Міністра енергетики України

Колісник Микола Олександрович

Mykola Kolisnyk

З 13 травня 2022 року - Заступник Міністра енергетики України (постанова Кабінету Міністрів України від 13 травня 2022 року № 183-р).
 
Має дві вищі освіти. Трудову діяльність розпочав в іноземних комерційних підприємствах нафтогазового комплексу.

Протягом трьох років працював в Антимонопольному комітеті України.

Останні 6 років обіймав керівні посади в Міністерстві енергетики. Працював над імплементацією європейського законодавства, зокрема регламентів та директив ЄС, про безпеку постачання природного газу, щодо добового балансування на ринку природного газу, імплементації технічних регламентів якості світлих нафтопродуктів, координував співпрацю з Центром енергетичної безпеки НАТО щодо посилення безпеки об'єктів критичної енергетичної інфраструктури.

З травня 2018 року до призначення на посаду заступника Міністра  - у керівництві Директорату нафтогазового комплексу та розвитку ринків нафти, природного газу та нафтопродуктів.

Забезпечував формування політики в нафтогазовому комплексі, взаємодію з підприємствами нафтогазового комплексу, реалізацію проєктів щодо збільшення видобутку газу, підписання угод про розподіл продукції.
 
Успішно пройшов профільне навчання за кордоном, зокрема: курси JICA (Японія)  з енергетичного планування та управління на енергетичних ринках; за програмою BP & SOCAR az управління в енергетичній сфері - ADA University (Азербайджан, Баку);
Post-graduate program on natural resources – DUKE University (США) та ін.

Є представником Міністерства при Міжнародній Енергетичній Хартії, експертом з природного газу ЄЕК ООН.