Профільні міністри України і Австрії обговорили підготовку до опалювального сезону в умовах енергетичної кризи

22 вересня 2022, 16:33

У ході робочої поїздки до Сполучених Штатів Америки міністр енергетики України Герман Галущенко провів двосторонню зустріч з міністром з питань клімату, навколишнього середовища, енергетики, мобільності, інновацій і технологій Австрії Леоноре Гевесслер.

Сторони обговорили зміцнення енергетичної безпеки та шляхи посилення протидії енергетичному шантажу з боку росії.

«Як Європа, так і Україна готуються до важкої зими. В умовах енергетичної кризи та військової агресії росії проти України нам вкрай необхідно впроваджувати заходи щодо заощадження енергоресурсів та диверсифікації їх постачання. Впевнений, що завдяки спільним зусиллям України та Європи ми зможемо протистояти ворогу і забезпечити громадян надійним енергопостачанням цього опалювального сезону», - наголосив Герман Галущенко.

Він також подякував австрійській стороні за гуманітарну допомогу для відновлення енергетичного сектору України, який постійно зазнає нищівних руйнувань внаслідок російської агресії. 

Леоноре Гевесслер своєю чергою запевнила міністра у підтримці України з боку Австрії та наголосила на необхідності продовження співпраці для забезпечення енергобезпеки європейського регіону.