Заступник Міністра енергетики України

Телефон
206-38-35
Ел. пошта
Офіційні фото

Підкоморна Юлія Анатоліївна

Yuliia Pidkomorna

З 19 травня 2021 року - Заступник Міністра енергетики України (розпорядження Кабінету Міністрів України від 19 травня 2021 року № 456-р).

Юлія Підкоморна – досвідчений фахівець у сфері державного управління, впровадження проєктів в енергетичній сфері.

Багато років працювала в  апараті центральних органів влади, за міжнародними напрямками діяльності в енергетичній сфері, зокрема, в рамках Договору про заснування Енергетичного Співтовариства та проблематики МАГАТЕ.

Під її керівництвом як виконуючої обов’язки державного секретаря Міністерства енергетики та вугільної промисловості успішно впроваджено пілотний проєкт з реформування державної служби та сформовано на конкурсній основі директорати за напрямками діяльності Міністерства, в яких працюють фахівці з питань реформ.

Працюючи на посаді заступника міністра в Міністерстві енергетики та вугільної промисловості, Юлія Підкоморна приділяла значну увагу питанням охорони праці, безпеки критичної енергетичної інфраструктури, вирішенню проблемних питань атомно-промислового комплексу.

Юлія Підкоморна очолювала ГО «Українська енергетична асоціація» та працювала радником та консультантом Президента НАЕК «Енергоатом».