Перейти до основного вмісту

Анонс про проведення 28 травня 2024 року онлайн семінару «Екологічний податок на локальному рівні через призму ІПВГ(Ініціатива прозорості видобувних галузей)»

Міністерство енергетики України повідомляє, що 28 травня 2024 року з 11:00 до 13:00 год. відбудеться онлайн-семінар «Екологічний податок на локальному рівні через призму ІПВГ(Ініціатива прозорості видобувних галузей)», який проводиться у рамках «Тижня Відкритого Уряду», (з 27 по 31.05.2024) за ініціативою Керівного комітету міжнародної Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» .

На  семінарі планується обговорення наступних питань: 
1.    Вимога 6.4 Стандарту ІПВГ «Екологічний та соціальний вплив видобування на громади»;
2.    Досвід використання екологічного податку у Львівській області;
3.    Де громадськість може отримати інформацію про екологічний податок та використання коштів на місцевому рівні;
4.    Досвід використання коштів екологічного податку для розвитку ЖКГ.

Для участі  у семінарі необхідно пройти онлайн-реєстрацію за посиланням: https://forms.gle/zxpqEKP81GD6LyQD7 .

Детальніше про захід тут: https://eiti.org.ua/2024/05/u-travni-vidbudetsia-onlayn-seminar-ekolohichnyy-podatok-na-lokalnomu-rivni-cherez-pryzmu-ipvh/ 

Захід проводиться  за підтримки проєкту «Ефективне державне управління завдяки GovTech і прозорості в Україні», що впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за підтримки Уряду Німеччини, у партнерстві з Міністерством енергетики України, Багатосторонньою групою ІПВГ та Львівською ОДА.

Довідково:

Міжнародна ініціатива «Партнерство «Відкритий Уряд» була заснована 20 вересня 2011 року. Станом на 2020 рік до ініціативи долучились 78 країн, серед них і Україна.

Декларація Партнерства визначає чотири ключові зобов'язання країн-учасниць щодо підвищення доступності інформації про діяльність державних органів; підтримки залучення громадянського суспільства; впровадження високих стандартів професійної чесності у державному управлінні; підвищення рівня доступу до нових технологій задля забезпечення відкритості та підзвітності.

В останні роки діяльність партнерства у сфері відкритих даних сфокусована на впровадженні міжнародних стандартів Ініціативи з прозорості інфраструктури (CoST) та Ініціативи з прозорості видобувних галузей (EITI), створенні ефективних механізмів продажу й оренди державних активів, реалізації арештованого майна. Іншими важливими напрямками є розвиток порталу Відкритий бюджет та Реєстру проєктів міжнародних фінансових організацій, оприлюднення даних національного репозитарію академічних текстів.