Україна та Індія підтвердили наміри щодо поглиблення двостороннього співробітництва у галузі енергетики

06 Лютий 2018

6 лютого 2018 року під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра - Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва відбулось 6-те засідання Міжурядової українсько-індійської комісії по торговельному, економічному, науковому, технічному, промисловому і культурному співробітництву.

Під час пленарного засідання заступник Міністра з питань європейської інтеграції Н.Бойко зазначила, що розвиток і поглиблення українсько-індійських економічних зв'язків у сфері енергетики є одним із важливих пріоритетних напрямків зовнішньоекономічної політики України.

«Україна зацікавлена у розширенні співробітництва, обміні передовими технологіями та досвідом з Індією у сферах використання ядерної енергії та відновлювальної енергетики, зокрема гідроенергетики», - зазначила Н. Бойко.

Н. Бойко поінформувала про основні досягнення у реформуванні енергетичного сектору України, а також схвалення нової Енергетичної стратегії України на період до 2035 року «Безпека, енергоефективність, конкурентоспроможність».

Підсумовуючи, заступник Міністра запевнила, що сьогоднішній захід відкриває нові перспективи для розширення взаємовигідного співробітництва і продовження плідного діалогу в майбутньому.